حتما شما هم به این نتیجه رسیده اید که بسیاری از رژیم های لاغری کارآیی چندانی نداشته و حتی بعضا عوارض ناگواری برای فرد به دنبال خواهند داشت.در این مقاله سعی دارم شما را با رژیم لاغری بدون عوارض آشنا کنم. 

شما می توانید بدون ورزش و تنها با رژیم لاغری ما با عمل به تمام دستورات در کمتر از 1 ماه به وزن ایده آل خود برسید.

در اتمام این مقاله شما به جادوی این رژیم پی خواهید برد و این مطلب را در صورت رضایت با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بازار داغ رژیم های لاغری 

مخاطب اصلی ما در این وبلاگ، افراد چاق هستند و طبیعتاً باید مقالاتی بنویسیم که آنها در اینترنت به دنبالش هستند. اما چطور می‌توانیم بفهمیم که آدم‌ها چه چیزی را در اینترنت جستجو می‌کنند؟

مطمئن هستم که جواب این سوال برایتان جالب است: گوگل این اطلاعات را در اختیار ما قرار می‌دهد.

گوگل به ما می‌گوید که هر عبارتی، به طور متوسط، در ماه چند بار جستجو می‌شود. دقیقاً به کمک این آمار است که ما می‌توانیم در مورد موضوع مقالاتی که خوب است بنویسیم، تصمیم‌گیری کنیم.

همانطور که گفتم، ما به سراغ آمار گوگل رفتیم تا ببینیم چه عبارت‌هایی جستجو دارند و در همین حین بود که متوجه یک الگوی جالب شدیم. درست است که جستجو برای خواندن مقالات وزرش های لاغری، روش های علمی کاهش وزن و ... کم نیست. اما بخش قابل توجهی از جستجوی برای لاغری، در زمینۀ رژیم لاغری است. آن هم در مدت کوتاه...

برای آنکه حدوداً بفهمید که چقدر این عبارت‌ها جستجو دارند، در ادامه جدول مربوط به برخی از آنها را همراه با تعداد جستجوی ماهیانه هر یک، برای شما می‌آورم:

خب، این وضع حداقل از نگاه من کمی آشفته بود. و اینگونه شد که تصمیم به نوشتن این مقاله گرفتم.

یک مسیر ویژه  برای لاغری (کاهش وزن)

فقط و فقط یک راه وجود دارد که تناسب اندام ما را بهتر می‌کند. آن هم رژیم غذایی و ورزش است که در مکمل یکدیگر هستند. در واقع، رژیم لاغری نیست که به تنهایی من و شما را نجات دهد. مگر آنکه ورزش را در کنار آن داشته باشیم و زحمت بکشیم.

در واقع، راز پشت موفقیت این است که میانبر زدن را فراموش کنیم و بفهمیم که لازم است یک بار مسیر سخت را طی کنیم.

آرزوی اینکه بتوانیم با رژیم لاغری به تناسب اندام برسیم یا با یک قرص لاغر شویم، جز آنکه همچون قرص مسکّن، برای لحظه‌ای ما را آرام کند، فایده‌ای ندارد. تغییری ایجاد نخواهد کرد. بلکه بدتر، حتی ما را سوژه برای کلاهبرداری آدم‌های دغل می‌کند و عوارض جبران ناپذیری برجا میگذارد. و در نهایت، همان هم که خودمان داریم یعنی سلامیتمان، از دست می‌رود. پس لازم است تغییری واقعی در وضع موجود ایجاد کنیم و فقط به قرص خوردن و رژیم های غیر علمی بسنده نکنیم.

شروع مسیر واقعاً ساده است: قبول کنید که راه آسانی در کار نیست و باید کمی سختی کشید. قبول کنید که فقط اراده و تلاش است که می‌تواند من و شما را نجات دهد. و از همین امروز، از همین لحظه دست به کار شوید. (و حتی به دیگران کمک کنید تا دست به کار شوند.)

من هم برای آنکه کمکی هر چند کوچک کرده باشم، می‌خواهم سه نقطه اصلی را به شما نشان بدهم که بهتر شدن در آنها، می‌تواند به کاهش وزن و تناسب اندام بیشتر شما منجر شود.

مسیر لاغری

همانطور که گفتم، سه مساله وجود دارد که با توجه به آنها می توانید به لاغری برسد. توجه داشته باشید که هر سه مورد، اهمیّت اساسی برای تناسب اندام شما دارند و در کنار هم هست که می‌توانند همچون یک معجزه، اندام شما را متحول کنند.

اول: مانیتوریگ پزشکی

به یک پزشک عمومی مراجعه کنید و از او بخواهید آزمایش های مخصوص سلامتی را برای شما انجام دهد.

 در تیم ایران جامپ پزشک مجرب ما این کار را برای شما انجام میدهند که این تست ها شامل اندازه گیری فشار خون، قند خون، کلسترول، میزان ویتامین های بدن و ... می شود.

دوم: یک برنامه غذایی داشته باشید

با یک متخصص تغذیه مشورت کنید و با توجه به فیزیک بدنی خود که شامل درصد چربی، عضله و ... شما می شود یک برنامه غذایی بگیرید. 

در صورت داشتن هر گونه بیماری رژیم مخصوص خود را دریافت میکنید. متخصصین مجرب ایران جامپ با انجام تست های مختلف می توانند به شما برنامه غذایی مخصوص به فرد شما ارائه دهند.

سوم: یک برنامه ورزشی داشته باشید

بعد از طی کردن مراحل بالا یک برنامه ورزشی متناسب با وضعیت جسمانی خود توسط مربی مجرب دریافت کنید. 

ما کار شما را راحت کرده ایم، چه وقت برای بیرون آمدن از منزل را نداشته باشید چه عاشق رفتن به باشگاه ها باشید، ایران جامپ برنامه ورزشی متناسب با وضعیت جسمانی و روش زندگی شما را در اختیارتان میگذارد.

سخن نهایی

در این مقاله به این نتیجه رسیدیم که هر هدفی نیازمند تلاش ماست و نباید عجله کنیم که در آخر به جسم و روح خودمان صدمه بزنیم.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده و از تیم ما در راه لاغری و تناسب اندام کمک بگیرید. ما از کنار شما بودن و کمک شما به رسیدن به اهدافتان لذت میبریم.

برای اطلاع از برنامه های ورزشی و تغذیه توسط متخصصین ما وارد لینک زیر شوید: