درباره ما

 تمام ما با تنش هایی که روزانه ای که روبرو هستیم نیازمند برنامه غذایی و ورزشی مخصوص خودمان هستیم که با توجه به بدن و سبک زندگی هر فرد متغیر است. 

ما برای رسیدن به جامعه ی سلامت و شاداب از نیروهای متخصص خود استفاده میکنیم. تخصص ما این اطمینان را به شما می دهد که در کنار متخصصین ما در کمال آرامش می توانید برنامه ای مختص و منحصر به فرد خودتان را داشته باشید.

دکتر مهران اصغری

میخواهیم یکی از حرفه ای ترین و جذابترین دکترای داروسازی رو که تو تیم ما هست رو معرفی کنیم که تخصص ایشون در حوزه اسپرت مدسین هست. دکتر مهران اصغری که فعالیتش در تیم ما تجویز مکمل های غذایی و دارویی و تنظیم برنامه های غذایی هست که بعضی اوقات با توجه به برنامه شخصی هر کسی ساخت داروهای ترکیبی هم انجام میده. خیلی از بازیکن های پرسپولیس و استقلال و خواننده هایی مثل بنیامین_بهادری و بازیگرها زیر نظر دکتر مهران هستن.
از کارهای تخصصی دکتر مهران مانیتورینگ سلامتی و پزشکی بر اساس تشکیل پرونده پزشکی به همراه پزشک متخصص تیم ما هست که برای شما آنالیر انواع تست های آزمایشگاهی رو هم انجام میدن.

متین نوابی

متین تحصیلات دبیرستانی خودش رو در هنرستان کمیل در رشته تربیت بدنی گذرونده. تحصیلات دانشگاهی این مربی متخصص ما در دوره کاردانی و کارشناسی در دانشگاه شریعتی بوده. کارشناسی ارشد خودش رو در یکی از بهترین دانشگاههای تهران که دانشگاه الزهرا هست در گرایش مدیریت ورزشی به پایان رسونده.
5سال سابقه کار در باشگاه جوان با مدیریت اقای سلامت ن رو داره که یکی از حرفه ای ترین باشگاه های تهران هست.
٣ سال سابقه کار در باشگاه سپاس رو در رشته های مختلف ورزشی داره.
 دارای مدرک مربیگری آمادگی جسمانی درجه 3 و ٢ و بدن سازی ،تی ار ایکس، بادی پامپ، شنا، بسکتبال، شكم و پهلو از فدراسیون و  شرکت در کارگاههای تمرینات قدرتی، كراسفيت و چربی سوزی تمرین با کش
در حال حاضر دبیر کمیته اسپینیگ استان تهران هم هست 

عاطفه (زهرا) ولی محمدی

عاطفه در رشته مهندسی ورزش (طراحی و ساخت وسایل و اماکن ورزشی) در سال های اول دانشگاه تحصیل کرد و بعد در رشته فیزیولوژی ورزشی در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل داد. در همون سال های کارشناسی به درس های آسیب شناسی و حرکات اصلاحی علاقمند شد برای دوره کارشناسی ارشد رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی رو ادامه داد. 

عاطفه یکی از فعال ترین اعضای گروه هست که البته مدیر سایت هم هست. عاطفه دوره مقدماتی و متوسطه پزشکی کوهستان، مربیگری های متعدد و البته تخصصی ترین دوره ماساژ ورزشی از فدراسیون پزشکی ورزشی رو داره. فعالیت ایشون بیشتر در زمینه انواع ماساژ در بهترین باشگاه ها و مراکز پزشکی ورزشی بوده.